Hangar

Největší část Hangaru a naše pýcha

Boulder

Profily všech sklonů posázené nejmodernějšími lezeckými chyty s celkovou lezeckou plochou 1300 m2. Cesty obtížností 5A-8A postavené kvalifikovanými stavěči nabízí širokou škálu pohybového spektra: od základních lezeckých pohybů přes silové kousky až po moderní dynamické skoky.

Fotogalerie:

Funkční posilovna nejen pro lezce

Workout

Posilovna je vybavena funkčními pomůckami a posilovací věží pro efektivní a cílený trénink. Ať už potřebujete posílit svaly, protáhnout se po lezení nebo prostě jen chcete zlepšit fyzičku, naše fitko je tím pravým místem.

Místo pro zaslouženou odměnu

Cafe & Bistro

Příjemné posezení s výhledem na celou lezeckou stěnu je ideálním místem pro osvěžení během tréninku či relax po něm. Vřele uvítáme i návštěvníky, kteří přicházejí jen kvůli výborné kávě či čerstvým dobrotám.

V naší nabídce najdete výběr kvalitní kávy, osvěžujících limonád či pořádného piva. Každý den čertsvě připravovaná  jídla a domácí sladkosti uspokojí chuť každého návštěvníka.

Trénink i zábava pro mladé lezce

DĚTSKÝ POHYBOVÝ PARK

Místo pro pravidelný trénink i intenzivní sportovní přípravu dětí a mládeže. Dětský pohybový park ocení všichni mladí lezci, kteří chtějí svoje schopnosti posunout o level výš.

nezapomínáme na nejmenší

Dětský koutek

Pro naše nejmenší návštěvníky máme připraven speciální dětský koutek, kde si mohou hrát a zároveň se sportovně zabavit. Naleznete zde vše pro rozvoj koordinace i motorických dovedností, od dětské boulderingové stěny, přes kruhy, skluzavku, hrazdy, bradla, šplhací lana až po nafukovací airtrack. Dospělí budou závidět!

Hangar Shop

Obchod

Hledáte kvalitní lezecké vybavení? V rámci HANGARU naleznete také naši specializovanou prodejnu zaměřenou na outdoor a lezení. Od lezeček po čepice –  pod jednou střechou najdete to nejlepší pro své vertikální dobrodružství!